CUBEicon/36/flexiblesmartphone

„UniCredit Leasing“ Baltijos šalyse vadinsis „Citadele Leasing“

Sausio 4 d. „Citadele“ sėkmingai užbaigė SIA „UniCredit Leasing“ įsigijimą Baltijos šalyse. Tapusi „Citadele“ grupės dalimi įmonė vadinsis SIA „Citadele Leasing“ (Lietuvoje – SIA „Citadele Leasing“ Lietuvos filialas). „Citadele Leasing“ remsis abiejų įmonių ilgamete patirtimi, geriausiais specialistais, puikiu klientų aptarnavimu ir moderniausiais skaitmeniniais sprendimais.

 

„Kartu su „Citadele Leasing“ sustiprinsime savo pozicijas ir reikšmingai padidinsime turimą rinkos dalį Baltijos šalių lizingo rinkoje. Ketiname toliau sėkmingai tęsti lizingo produktų kūrimą, teikti aukščiausios kokybės paslaugas ir tapti pirmaujančiu lizingo žaidėju Baltijos šalyse. Didžiausi šio pokyčio laimėtojai bus mūsų klientai ir verslo partneriai“, – pabrėžia „Citadele“ generalinis direktorius Johanas Åkerblomas.

 

Sandoris tarp AS „Citadele Banka“ ir UniCredit S.p.A., kuriuo „Citadele“ įsigijo SIA „UniCredit Leasing“ ir jos dukterinę įmonę SIA „UniCredit Insurance Broker“, buvo sudarytas 2019 m. gruodžio mėnesį.

 

Pavadinimų ir prekės ženklų pokyčiai įtakos esamiems SIA „UniCredit Leasing“ Lietuvos filialo klientams neturės – įsipareigojimai bus vykdomai pagal sutartyse numatytas sąlygas.

 

Apie „Citadele“: JAV kapitalo finansinių paslaugų „Citadele“ grupė yra valdoma iš Latvijos, jos pavaldžiosios įmonės ir filialai veikia Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje. Pagal turto vertę „Citadele“ yra antras didžiausias komercinis bankas Latvijoje. „Citadele“ siekia modernizuoti bankininkystės sektorių ir suteikti daugiau galimybių gyventojams ir verslui visose Baltijos šalyse. Be klasikinių bankininkystės sprendimų „Citadele“ klientams siūlo įvairias paslaugas, paremtas naujos kartos finansinėmis technologijomis, įskaitant modernią mobiliąją programėlę, bekontakčius ir momentinius mokėjimus.