CUBEicon/36/flexiblesmartphone

Klausimai ir atsakymai

Apie tapimą „Citadele“ grupės dalimi

 • Esu „UniCredit Leasing“ klientas. Ar man reikės atnaujinti esamą lizingo sutartį?

  Ne, esamos sutarties atnaujinti nereikės.

 • Ar keisis mano lizingo / paskolos sutartis su „UniCredit Leasing“?

  Ne, lizingo / paskolos sutarties sąlygos nesikeis.

 • Ar keisis dabartinis „UniCredit Leasing“ biuro adresas (Konstitucijos pr. 29, Vilnius)?

  Numatoma, kad „UniCredit Leasing“ biuras adresu Konstitucijos pr. 29 veiks iki 2021 m. kovo mėn., po to planuojama biurą perkelti į Upės g. 21, Vilnius. Apie pasikeitimus informuosime papildomai.

 • Kada planuojama pradėti prekės ženklo keitimą ir kada šis procesas bus baigtas?

  Pakeisti „UniCredit Leasing“ prekės ženklą planuojama per 6 mėnesius nuo tada, kai įmonė tapo „Citadele“ grupės dalimi.

 • Ar dvi esamos lizingo bendrovės – „UniCredit Leasing“ ir „Citadele faktoringas ir lizingas“ – veiks atskirai ir teiks naujas finansavimo paslaugas?

  Pasikeitus įmonės savininkams, pradžioje minėtos įmonės dirbs atskirai ir abi siūlys savo paslaugas, tačiau sieksime, kad artimiausioje ateityje klientai ir partneriai galėtų su mumis dirbti kaip su viena įmone.

 • Ar „UniCredit Leasing“ klientai mėnesines įmokas ir toliau galės mokėti į „Swedbank“ bei SEB bankų sąskaitas?

  Planuojama, kad pradiniu laikotarpiu „UniCredit Leasing“ atsiskaitomosios sąskaitos bankuose SEB ir „Swedbank“ išliks, taigi tuo metu bus galima atlikti į jas įmokas.

  Beje, jau dabar „UniCredit Leasing“ klientai mėnesines įmokas gali pervesti ir į „Citadele“ sąskaitą, kuri nurodyta mūsų interneto svetainėje www.citadeleleasing.lt/. „Citadele“ sąskaitos numeris taip pat bus įtrauktas ir į kito mėnesio sąskaitas.

 • Ar planuojama, kad po susijungimo dvi lizingo bendrovės („UniCredit Leasing“ ir „Citadele faktoringas ir lizingas“) taps viena lizingo bendrove, turinčia naują pavadinimą?

  Planuojama, kad visi įmonių „UniCredit Leasing“ ir „Citadele faktoringas ir lizingas“ darbuotojai pradės dirbti kaip viena komanda ir per pirmąjį 2021 m. ketvirtį sandoriai bus po truputį sudaromi su esama „UniCredit Leasing“ įmone. Dabartinė įmonė „Citadele faktoringas ir lizingas“ tęs savo veiklą, užtikrindama esamo „Citadele faktoringo ir lizingo“ portfelio administravimą. Teisinis įmonių sujungimas neplanuojamas. 

 • Jei man kils klausimų, ar galėsiu susisiekti su savo buvusiu „UniCredit Leasing“ vadybininku?

  Taip, su lizingu susijusius klausimus ir toliau galėsite užduoti savo dabartiniam „UniCredit Leasing“ vadybininkui. Jei kontaktinis asmuo keistųsi, klientą informuosime asmeniškai. 

 • Ar pasikeitus bendrovės „UniCredit Leasing“ pavadinimui turėsiu VĮ „Regitra“ pasikeisti „UniCredit Leasing“ įmonės lizinguojamos transporto priemonės techninį pasą?

  Jeigu keliaujate tik ES arba EEE teritorijoje, transporto priemonės techninio paso keisti nereikės. Transporto priemonės techninį pasą turėsite pakeisti, jeigu jums reikės „UniCredit Leasing“ įgaliojimo, kad galėtumėte keliauti į NVS šalis arba už ES teritorijos ribų.Tokiu atveju transporto priemonės registracijos pažymėjimas turi būti parengtas prieš šia transporto priemone išvykstant iš šalies. Atitinkamas išlaidas padengs „UniCredit Leasing“.

  Be to, norėtume atkreipti jūsų dėmesį, kad 2018 m. įsigaliojo Rusijos Federacijos teisės aktų pakeitimai, reglamentuojantys Rusijos sienos kirtimo su užsienio šalies lizingo bendrovei priklausančia transporto priemone tvarką. Kertant sieną reikia sumokėti užstatą, kurio suma priklauso nuo transporto priemonės amžiaus, variklio tūrio ir rinkos vertės. Atsižvelgiant į tai, prieš planuojant keliauti į Rusiją lizingo pagrindu valdoma transporto priemone rekomenduojame iš anksto susisiekti su Rusijos Federacijos muitine ir sužinoti mokesčio sumą bei jo sumokėjimo tvarką.

  Kliento prašymu lizingo bendrovės išduotas įgaliojimas vykti į NVS negarantuoja sienos kirtimo.

 • Ar draudimo polise turėčiau pakeisti naudos gavėją?

  Ne, draudimo polise naudos gavėjo keisti nereikia.

 • Jeigu esu „Citadele“ ir „UniCredit Leasing“ klientas, kaip galėčiau kreiptis dėl naujo lizingo pasiūlymo?

  Galite naudotis visais komunikacijos kanalais, tačiau „Citadele“ klientams rekomenduojame dėl lizingo kreiptis per „Citadele“ interneto svetainę.